Нов продажен салон во Куманово Скопје

Нов, ексклузивен и луксузен салон на ЕНМОН во Скопје на ул. Јадранска магистрала. На повеќе од 3000 м2 изложбен простор ќе имате можност да уживате во ексклузивната понуда на производи од светот на керамиката и опремата за купатила. Реномираните производители MARAZZI, BALDOCER, ARGENTA CERAMICA, HISPANIA CERAMICAS, KAI, HANSGROHE, IDEAL STANDARD,, VIDIMA, ARISTON, ENMON BRAND, ZORKA KERAMIKA, KERAMIKA KANJIZA и многу други Ви нудат иновативни материјали и естетика кои ги претставуваат темелите на најновите трендови во опремување на просторот. Плочки, санитарија, кади и кабини, батерии, бојлери, намештај за купатила, лепак за керамика...едноставно се што Ви е потребно да го опремите Вашето купатило можете да го купите во нашиот салон, а нашиот љубезен и стручен персонал ќе Ви помогне да ја изберете совршената комбинација за Вашиот амбиент. Во нашиот салон Ве очекуваат поволности при купувањето, специјални попусти за сите купувачи во текот на месец Јули и Август како и нашата специјална акција во која поклонуваме еден килограм лепак за плочки за секој купен метар квадратен плочки. Работно време на нашиот салон е од 08 до 17 ч од Понеделник до Петок, а Сабота од 08 - 15 ч.Дојдете и уверете се самите зошто сме НАЈГОЛЕМИ, НАЈДОБРИ и НАЈПОВОЛНИ

Во ЕНМОН Вашите пари вредат повеќе!