;
Користиме колачиња како би го подобриле корисничкото искуство. Доколку продожите со користење на продавницата, Вие ги прифаќате условите за користење. Повеќе информации
Производот е додаден во листата за споредба.
Погледнете ја листата за споредба
Производот е отстранет од листата за споредба.

Ormanče so mijalnik

Molto 900 BX

Бренд

Roper Co D.o.o.

Шифра на производ

4073K9919902P

Назив од програмот

ROP MOLTO 900BX

Колекција

Premium

Našite Kupuvači Sakaat -15%
Molto 900 BX
Molto 900 BX
high stock level достапност
залиха
15.065,00 МКД 12.805,25 МКД / пакување
Заштеда 15%
Sporedi
Нема веќе место во листата за споредба
Начин на достава
Lično prevzemanje
Dostava so vozilo na ENMON
Начин на плаќање
Вирманско плаќање
Со платежна картица

Ви го претставуваме орманчето со мијалник 900 BX од серијата Molto врвен избор за вашиот дом. Ова орманче со мијалник е практичен и стилски додаток за вашата бања, обезбедувајќи ви удобност и функционалност.

Орманчето со мијалник 900 BX од серијата Molto е изработено од висококвалитетни материјали овозможувајќи долготрајна издржливост и стабилност. Со димензии од 900x600x470 mm тоа создава голем простор за складирање на козметички и хигиенски производи, додека истовремено додава стилска нота во вашата бања.

Серијата Molto е позната по својата елеганција и квалитет, а орманчето со мијалник 900 BX не е исклучок. Со својата беж боја тоа додава топлина и природен изглед во вашиот простор. Овој модел има модерен дизајн што го прави идеален избор за секој стил на дом.

Орманчето со мијалник 900 BX од серијата Molto е практично и стилско решение за вашата бања. Изберете го овој производ и уживајте во комбинацијата на функционалност и естетика во вашиот дом.

Спецификации

Категорија
Ormanče so mijalnik
Име на производ
900 BX
Колекција
Premium
Транспортно пакување
Artikal
Naziv na serija
Molto
Klasa
I Klasa
Mehanizam
Bavno spushtanje
Proizvoditel
UVOZNIK : ENMON D.O.O. Veles
Zemja na poteklo
Македонија
Grupa na boja
Bež
Vid na montaža
Konzolno/dzidno

Слични производи

Našite Kupuvači Sakaat -15%
Ormanče so mijalnik Roper Co D.o.o.
Twist 100 BX
18.862,00 МКД 16.032,70 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -15%
Ormanče so mijalnik Roper Co D.o.o.
Ivana 100 BX Konzolno
18.642,00 МКД 15.845,70 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -10%
Ormanče so mijalnik Roper Co D.o.o.
Twist 100 BX so Nogarki
18.862,00 МКД 16.975,80 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -15%
Ormanče so mijalnik Roper Co D.o.o.
Ivana 100 BX so Nogarki
18.642,00 МКД 15.845,70 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -15%
Ormanče so mijalnik Roper Co D.o.o.
Nada 120 BX Dupli
33.973,00 МКД 28.877,05 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Super Popularno -15%
Ormanče so mijalnik Roper Co D.o.o.
Ekonomik 550 BX
7.302,00 МКД 6.206,70 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -15%
Ormanče so mijalnik Roper Co D.o.o.
Nada 550 BX
12.068,00 МКД 10.257,80 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -15%
Ormanče so mijalnik Roper Co D.o.o.
Lena 600 BX
18.524,00 МКД 15.745,40 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Najnovi Proizvodi -15%
Ormanče so mijalnik Roper Co D.o.o.
Marina 600 BX
13.528,00 МКД 11.498,80 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба
Našite Kupuvači Sakaat -15%
Ormanče so mijalnik Roper Co D.o.o.
Sanja 600 BX
14.703,00 МКД 12.497,55 МКД
Подетално
Нема веќе место во листата за споредба